O Nas

Liczymy na aktywną współpracę z Rodzicami naszych Podopiecznych.

Pragniemy Państwo abyście dzielili się z nami wszelkimi pomysłami i uwagami, które pozwolą udoskonalać ABN tak aby była jak najlepszym miejscem dla wszechstronnego rozwoju Waszych największych Skarbów.

Personel ABN składa się z wykwalifikowanych opiekunek, posiadających wszechstronne wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z małymi Urwisami:

Madzia Anuszkiewicz

Jej ponadprzeciętna otwartość oraz miłość do Dzieci sprawia, iż Maluchy ciągle chcą mieć koło siebie Ciocię Madzię. Posiada niezwykłe zdolności manualne, dzięki czemu potrafi wzbudzić ogromne zainteresowanie Państwa małych Pociech :) Aktualnie jest studentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Prywatnie jej pasją jest: podróżowanie, filmy oraz literatura współczesna.

Joasia Błażewicz

Asia jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia. Przed dołączeniem do zespołu ABN, kilkuletnie doświadczenie zdobyła na stanowisku opiekunki w Centrum Zabaw dla Dzieci "Bajlandia". Na co dzień aktywnie uczestniczy w codziennej działalności Akademii. Nasze Maluchy uwielbiają Asię ze względu na ogromne ciepło oraz cierpliwość jakie im okazuje :) Prywatnie interesuje się: fotografia, film oraz muzyka.

Julia Kopeć

Julia jest studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie. Ukończyła również Medyczną Szkołę Policealną na kierunku "masaż". Posiada niezwykle podejście do Dzieci, nadzwyczajnym ciepłem potrafi sobie zjednać nawet największego Urwisa :)Prywatnie interesuje się: sportem, muzyką nowoczesną, anatomią ludzkiego ciała oraz technikami masażu. Mama rocznego Olka :)

Paulina Myślińska

Jest absolwentką terapii pedagogicznej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku wychowawcy w Niepublicznym Przedszkolu Dziecięcy Kącik. Swoją pasję do Dzieci realizowała również odbywając praktyki w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr. 5 w Warszawie. Poza pracą w ABN dodatkowo rozwija swoje zainteresowania biorąc udział m.in. w panelu metodyczno- edukacyjnym "Dziecko a wielka sieć - szanse i zagrożenia". W wolnych chwilach chętnie poświęca czas: modzie, fotografii, filmom, muzyce lub uprawianiu sportów.

Milena Parafiańczuk

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej z edukacją początkową. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży zawodowych w placówkach edukacyjnych m.in. w Oddziale Przedszkolnym w Publicznej Szkoły Podstawowej in. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych. Ciocia Milena potrafi zainteresować naszych małych Milusińskich ciągłymi zabawami integracyjnymi oraz różnorodnymi pracami manualnymi.  Uwielbia Dzieci, ABN daje Jej możliwość połączenia pasji z pracą. Aktualnie czas wolny poświęca na naukę języka niemieckiego.

Elżbieta Mlącka

Właścicielka i pomysłodawczyni ABN. To dzięki jej zaangażowaniu udało się stworzyć to bajeczne miejsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi.
Praca z Milusińskimi jest jej prawdziwą pasją. Ela jest osobą niezwykle aktywną i wciąż dążącą do pogłębiania własnych umiejętności,  odbyła m.in. kurs „Akademia dobrej opiekunki” realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy organizowany przez Polski Czerwony Krzyż. Prywatnie mama trójki dorosłych już pociech, a ostatnio również świeżo upieczona Babcia :) Interesuje się turystyką oraz literaturą (w szczególności reportażem).